Zamknij
Dzień życzliwości i pozdrowień

Dzień życzliwości i pozdrowień

Aby uwrażliwić uczniów na potrzeby innych ludzi, 21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Dla  odróżnienia i podkreślenia ważności tego dnia  w elementach ubioru wszystkich osób można było dostrzec radosne, wesołe kolory, wśród których dominował kolor żółty. Na drzwiach sal lekcyjnych pojawiły się uśmiechnięte buzie a na korytarzu pełne optymizmu napisy.  Od samego rana uczniowie przekazywali sobie karteczki z dobrymi myślami, robili zdjęcia w życzliwej ramce. Dla upamiętnienia tego dnia, wolontariusze rozdawali wszystkim pracownikom szkoły i uczniom żółte ołówki z napisem „Bądź życzliwy” oraz cukierki z sentencją.

To był radosny dzień, podczas którego po raz kolejny pokazaliśmy, że życzliwość w naszej szkole nie jest tylko abstrakcyjnym pojęciem. Pozytywna energia, którą przekazaliśmy innym, na pewno wróci do nas ze zdwojoną siłą. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować ten szczególny dzień.

R.J.