Zamknij

Wieczór filmowy

O godz.19 klasy VII-VIII spotkały się w szkole na “Wieczorze filmowym”. Po projekcji filmu był czas na wspólną pizzę oraz gry i zabawy. Na sali gimnastycznej rozegrany został krótki mecz w siatkówkę a następnie w pełnych ciemnościach bawiliśmy się w chowanego. Fajnie było zobaczyć szkołę z innej perspektywy !